top of page

La Casa De Papel

Tüm Bölümleri

2. Sezon

3. Sezon

4. Sezon

la-casa-de-papel.jpg

Netflix tarihinde akıllara kazınmış olarak kalacağına emin olduğumuz La Casa De Papel, üzerinde çok sıkı çalışılmış bir soygun macerasını anlatıyor. Profesör, Berlin, Tokyo, Rio gibi ikon haline gelen efsane karakterleriyle ve kusursuz senaryosuyla açık açık söyleyebiliriz ki bu dizi ortalığı adeta kasıp kavurdu. La Casa De Papel, en iyi çevirisiyle Kağıt Evi anlamına gelmektedir ve soygunun yapıldığı yeri işaret etmektedir.

La Casa De Papel, İspanyol yapımı bir dizi olup, İspanyol TV kanalı olan Antena 3’te yayınlanmış ve toplam 15 bölümde bitirilmiştir. Bizim hayatımıza Netflix ile giren bu dizi Netflix standartlarında yeniden çekilerek her biri ortalama 45 dakikalık 13 bölüm haline getirilmiş ve 1. sezon olarak izleyicilerin beğenisine sunulmuştur.

Bu muhteşem darphane soygununu Profesör lakaplı gizemli bir karakter ilmek ilmek işliyor. Tarihin en büyük soygununu yapma hayaliyle işe koyulan Profesör İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soymak için kusursuz bir plan hazırlıyor.

Her aşaması dahiyane bir şekilde planlanmış bu soygun için profesör, kendi alanlarında isim yapmış adamlardan ve kadınlardan oluşan bir ekip oluşturuyor. Hepsi sabıkalı ve oldukça başarılı suçlulardan oluşan bu ekip başta bu soygun için biçilmiş kaftan gibi görünse de dizinin ilerleyen bölümlerinde onların zayıf noktaları elbette ki bir bir ortaya çıkıyor.

Bu muhteşem soygun ekibi beş ay boyunca bir eve kapanarak, başlarına gelebilecek her ihtimali hesaba katarak, ikinci üçüncü dördüncü planları hazır bir şekilde bu soygun üzerine çalışıyorlar.

Beş ay boyunca üzerinde çalıştıkları plan beş ayın sonunda başlıyor. İşin içine insan ilişkileri ve duygular girdiğinde hesaba katılmayan durumlar ortaya çıkıyor. Bu dizide hep son anda kurtuluşlara ve bir anda dibe vuruşlara sıkça şahit oluyoruz.

Spoiler vermeden diziyi sizlere anlatmaya çalışsak da dizinin ilerleyen bölümlerinde gerginlikten tırnaklarınızı yiyeceğinizi söylemeden geçemeyeceğiz.

La Casa De Papel 1. Sezon izle - yabancı dizi izle - la casa de papel - yabancı dizi tüm bölümleri izle

La Casa De Papel 2. Sezon izle - yabancı dizi izle - la casa de papel - yabancı dizi tüm bölümleri izle

La Casa De Papel 3. Sezon izle - yabancı dizi izle - la casa de papel - yabancı dizi tüm bölümleri izle

La Casa De Papel 4. Sezon izle - yabancı dizi izle - la casa de papel - yabancı dizi tüm bölümleri izle

bottom of page