top of page

Koe no Katachi
Sesin Şekli

Süre: 129 dk

Tür: Animasyon, Dram, Romantik

Yapım: 2016 - Japonya

Film Hakkında

Japonca Yazılışı: 映画 聲の形

Japonca Okunuşu: Eiga Koe no Katachi

T. Çevirisi: Sessiz Bir Ses

 

Koe no Katachi yönetmen koltuğunda Naoko Yamada'nın oturduğu ve senaryosu Reiko Yoshida tarafından yazılan 2016 yapımı bir Japon anime filmidir. Aynı adlı mangaya dayanmakta olup Kyoto Animation tarafından hazırlanmıştır. Film, Japonya'da 17 Eylül 2016 tarihinde ve dünyada Şubat ve Haziran 2017 tarihleri arasında yayınlandı.

 

Filmin Konusu: Hikayemiz, Shōko Nishimiya adlı işitme engelli bir kızın, yeni bir okula nakil olmasıyla başlar. Okulda arkadaşlarının, özellikle ana karakterimiz Shōya Ishida’nın zorbalığına maruz kalan Shōko, okulunu tekrar değiştirmek zorunda kalır. Ancak sonrasında "ne yaşattıysan onu yaşarsın" sözü gerçek olur ve zamanında zorbalık yapan Shōya da çevresindekiler tarafından zorbalığa uğrar. Shōya'nın, konuşmak için hiçbir arkadaşı ve gelecek için hiçbir planı yoktur ve kendini dışlanmış hisseder. 5 yıl aradan sonra Shōko ve Shōya tekrardan karşılaşır. Shōya kendini Shōko'ya affettirebilecek midir? Peki ya kendini affedebilecek midir?

Koe no Katachi filminin yanı sıra daha pek çok anime dizi veya filmi bu sitede ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm anime dizi ve filmlere ulaşmak için ANİME ★ İZLE sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

bottom of page