top of page

Hellboy

Süre: 121 dk

Tür: Fantastik, Aksiyon

Yapım: 2019 - ABD

Filmin Konusu

60 yıl önce, İkinci Dünya Savaşı sırasında cehennem alevleri içinde doğan Hellboy, kötü ruhlu çılgın bir adam olan Grigori Rasputin tarafından kötülük yapması için dünyaya getirilmiştir. Ahiretin habercisi olan Hellboy, Profesör Broom yönetimindeki Müttefik Kuvvetler'in gizli bir kuruluşu tarafından kurtarılır. Profesör Broom, Hellboy'u kendi çocuğu gibi büyütür ve çocuktaki olağanüstü yetenekleri geliştirir. Karanlık kökenine rağmen, Hellboy şaşırtıcı biçimde iyilik yanlısı biri olur ve dünyayı tehdit eden kötü güçlerle savaşır.

 

Filmde başkahramanımız Hellboy, bir yandan insanların dünyası ile fantastik yaratıklarla dolu bir dünya arasında sıkışıp kalmışlıktan ötürü hangi tarafa ait olduğunu bulmaya çabalarken, bir yandan da Kral Arthur zamanında yaşayıp Merlin'in güçlerini çalmış olan kötü büyücü Nimue'nin intikam almak için insanlığa karşı açtığı savaşı durdurmakla uğraşıyor.

Hellboy sinema filminin yanı sıra daha pek çok yerli ve yabancı filmi bu sitede ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm filmlere FİLM ★ İZLE sayfasından ulaşabilirsiniz.

bottom of page