top of page

Black Mirror

3. Sezon 2. Bölüm

Süre: 56 dk

Black Mirror S3 E2

Dizinin Konusu

Black Mirror 3. sezonun "Playtest" adı verilen 2. bölümünde başına buyruk ve marjinal takılan, özgür ruhlu bir karakter gibi görünen ama aslında içinde fırtınalar kopan Cooper ile tanışıyoruz. Alzheimer hastası babasını kaybeden Cooper, annesinin de öyle olması ihtimalinden korkarak annesinden uzaklaşıp bir geziye çıkıyor. Sonunda yolu Londra’ya düşüyor, parasız kalıyor ve para sıkıntısını çözebileceği bir iş teklifini değerlendirmek durumunda kalıyor. Bu iş teklifi, biraz sıra dışı aslında. Çünkü işin kendisi bir denek olmak. Bir oyun şirketi için oyun içi oyuncu hislerini gözlemlemek ve buna göre hal almak amacıyla kendisine para teklif edilen Cooper, bunu kabul ediyor.

 

Rüya içinde rüya minvalinde bir tür ‘gerçeklik’ yaratılacak ve oyuncu, yani Cooper da oyun içinde doğal tepkilerini verecektir. Ancak Cooper olayların alacağı boyutu tahmin edemez. Bilinçaltı köhne bir bodrum katına benzeyen Cooper, korkularının esiri olduğunu çok geç fark edecektir.

Black Mirror 3. Sezon 2. Bölüm dizi izle - bedava dizi izle - online full HD dizi izle - yabancı dizi izle - altyazılı yabancı dizi

bottom of page